Bohaterowie
Jasmine  Rosalie Black 
17/ 23 lata
maturzystka/ studentka/ rezydentka
Anglia/ Coventry 
Jasmine to miła, spokojna siedemnastolatka. Urodziła się w rocznicę ślubu swoich rodziców, czyli 17 maja. Zmieniła życie swojego starszego o trzy lata brata i młodych lekarzy. Mądra, najmłodsza maturzystka. Jak rodzice chce zostać lekarzem.  Oczko w głowie rodziców i  brata. Już jako mała dziewczynka podbijała wszystkich serca. Dla jej dużych niebieskich oczu można było zrobić wszystko.  Rodzice, brat i Will. W wieku czternastu lat straciła rodziców. Zostali porwani w Somali i później rozstrzelani. Najpierw nastolatką zajmowała się babcia, a później brat.  Utalentowana muzycznie i plastycznie. Ma dziwny zwyczaj i często przesiaduje na cmentarzu. Rozmawia ze swoimi rodzicami. Bardzo jej go brakuje. Teraz jest szczęśliwa, ma wspaniałego chłopaka i jednocześnie najlepszego przyjaciela. Umie walczyć o swoje, jest uparta i nie cierpi kłamstwa. Sama jest szczera ze wszystkimi. Uśmiech rzadko schodzi z jej ust. Uwielbia długie wieczorne spacery z Willem.

Szczęśliwy nie jest ten kto ma wszystko, tylko ten który potrafi docenić to co ma.Lucas Conor Black
20/ 26 lat
maturzysta/ starszy sierżant
Anglia/ Coventry
Pierwsze dziecko państwa Black. Spontaniczny, kocha imprezy, ale także odpowiedzialny. Po śmierci rodziców, musiał szybko dorosnąć. Odkąd skończył osiemnaście lat opiekuje się młodszą siostrą Jasmine. Drugi raz zdawał maturę, on w przeciwieństwie do siostry nie przykłada się do nauki. Jego najlepszym przyjacielem jest o rok młodszy William. Utalentowany muzycznie, razem z Willem mają własny zespół.

Nic nie dzieje się przypadkowo, zawsze jest jakaś przyczyna i konieczność.


William Matthew Johnson 
19 lat
maturzysta
Anglia/ Coventry
Jedynak, ale taki wyjątkowy. Nie rozpieszczony przez rodziców. Od dziecka zakochany w młodszej siostrze przyjaciela. Od roku razem z Jasmine są parą. Spokojny, opiekuńczy. Jeździ na motorze. Utalentowany muzycznie, jedyna wada to to, że pali.
Czasu nie cofniesz, ale błędy możesz próbować naprawić.


Louis Tomlinson
22 lata
1/5 One Direction
Londyn
Kiedyś zwykły chłopak z dużymi marzeniami, teraz członek jednego z najbardziej popularnych zespołów.  Kocha marchewki i koszulki w paski. Rzadko jest poważny. Przewróci życie do góry nogami pewniej pani doktor.
Potrafimy kochać i marzyć. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami.
 Harry Styles
19 lat
1/5 One Direction
Londyn
Zielonooki brunet, o cudownie zachrypniętym głosie. Idol nastolatek. Zagubiony w wielkim świecie. 
Zawsze chciałem być jedną z tych osób, które tak naprawdę nie przejmują się tym co myślą inny. Ale nie jestem.

Lena Stars
25 lat
fotograf
Londyn
Mężatka, a raczej już wdowa. Jej mąż zginą na misji w Afganistanie osieracając przy tym ich nienarodzone dziecko.  
Żyj swoimi snami i nigdy się nie bódź. 

Więc jak na razie widzicie nie ma w moim opowiadaniu One Direction. Nie martwcie się na pewno chłopacy się pojawią tylko troszkę później.

4 komentarze:

 1. świetni bohaterowie :D juz sie nie moge doczekac pierwszego rozdziału bo zapowiada sie fantastycznie :D dodaj jak najszybciej :D- patrysia

  OdpowiedzUsuń
 2. Ajjj piękna Jasmine( Kochana Tośka :D) Super blog

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowni bohaterowie <3 czekam na resztę bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetni bohaterowie. Uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń